یکی از تفریحات مهیج و جذابی که امروزه در اغلب شهر های توریستی دنیا وجود دارد قلعه وحشت کیش می باشد در کشور ایران نیز قلعه وحشت های متعددی وجود دارد که یکی از بهترین این قلعه ها، قلعه وحشت در کیش می باشد. ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه قلعه وحشت کیش در اختیار گردشگران تور کیش و همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم پس در ادامه با ما همراه باشید تا این مجموعه را به شما معرفی کنیم. هیجان و جذابیت موجود در قلعه وحشت کیش به قدری زیاد است که رفتن به این مجموعه را برای افرادی که مشکل قلبی دارند توصیه نمی کنیم اما اگر از علاقمندان به ماجراجویی و هیجان هستید قلعه وحشت کیش بهترین گزینه برای شما می باشد.

همانطور که پیش تر اشاره کردیم ما در این مقاله قصد معرفی این مجموعه را داریم اما توجه داشته باشید که ما در این بخش تنها به قسمت کوچکی از ترس، دلهره و هیجان این تونل اشاره می کنیم تا از جذابیت و هیجان تفریح در این قلعه کاسته نشود. 

اگر قصد سفر با تور کیش و بازدید از قلعه وحشت جزیره را دارید باید بدانید که در ابتدای با یک لیدر وارد مجموعه می شوید و همه جای این تونل تاریک بدون ذره ای نور است به طوریکه از همان بدو ورود استرس می گیرید چون هیچ کس نمی داند قرار است چه اتفاقی بیفتد، در بازدید از این مجموعه ترسناک خود را برای هر نوع اتفاقی آماده کنید
 

قلعه وحشت کیش در واقع یک مسیر 100 متری با پیچ و خم های فراوان می باشد که از سقف آن تارهای عنکبوت مصنوعی آویزان شده است و این تار های مصنوعی گاهی روی صورت افراد افتاده و موجب ترس و وحشت آن ها می شود. 

یکی از ترسناک ترین لحظه ها برای گردشگران زمانی است که شخصی واقعی با یک اره برقی روشن که صدای بسیار هولناکی دارد به سوی شما حمله ور می شود و شما باید فرار کنید اما اغلب افراد در اثر ترس زیاد توانایی فرار را از دست می دهند گویی در یک فیلم سینمایی هستند و نقش اصلی داستان را بازی می کنند. 

اگر به دنبال یک تفریح پر از هیجان و آدرنالین هستید قلعه وحشت کیش را به شما مسافرین تور کیش پیشنهاد می کنیم.

توجه داشته باشید که ممکن است گردشگران هنگام ورود به قلعه وحشت به حدی دچار ترس شوند که از ادامه مسیر انصراف بدهند.

از بهترین ویژگی های قلعه وحشت کیش وجود تعدادی عکاس در طول مسیر است، این عکاس های در حین بازی از قیافه ها هیجان زده افراد عکسبرداری می کنند و گردشگران می توانند پس از اتمام بازی با دریافت هزینه مجزا عکس های خود را دریافت کنند.

خوب است بدانید که بلیط ورودی قلعه وحشت کیش به نسبت سایر تفریحات موجود در جزیره قیمت ارزان تری دارد البته اخیراً امکان رزرو بلیط آنلاین نیز فراهم شده است و گردشگران می توانند به سادگی بلیط های خود را رزرو و خریداری کنند.

در واقع گردشگران در قلعه وحشت کیش همانند بازیگر یک فیلم اکشن و ترسناک در موقعیت های مختلف قرار می گیرند و باید بتوانند مسیر خروجی را پیدا کنند. جالب است بدانید افراد در تمامی سنین می توانند در این مجموعه به تفریح بپردازند چرا که سناریو های این قلعه به دو صورت فول اکشن و کم اکشن بر گزار می شود که گردشگران با توجه به سن و میزان علاقه خود به هیجان می توانند یکی از آن ها را انتخاب کنند البته لازم به ذکر است که کودکان زیر 14 سال اجازه شرکت در سناریو های فول اکشن را ندارند.

مدت زمانی که گردشگران در داخل تونل هستند حدوداً 7 دقیقه می باشد.

پیش از رفتن به قلعه وحشت کیش باید بدانید که ساعت کاری این مجموعه از ساعت 18 تا 2 بامداد می باشد.

خوب است بدانید که قلعه وحشت کیش در بلوار داریوش و محوطه پشت  هتل ارم کیش قرار گرفته است و گردشگران می توانند خود را به سادگی به این مجموعه برسانند.

 

Logo

موسسه جشنواره ها و مناسبت های کیش از سال 1393 بعنوان بازوی اجرایی معاونت گردشگری در جهت ارتقا صنعت گردشگری کیش و کیفی نمودن جشنواره ها ، کنسرت ها و رویدادهای کیش در چهارچوب ضوابط و استانداردهای مد نظر سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت خود را آغاز نموده است.

تماس با ما

موسسه جشنواره ها و مناسبتهای کیش
جزیره کیش - میدان ساحل - بلوار ساحل (شرقی) - تالار شهر کیش
تلفن: 44422140-076
        076-44421136
        076-44420174
پست الکترونیکی: info@tourismkish.com