اعلام نتایج مسابقات ورزشی در هفته تربیت بدنی

 

نفرات و تیم های برتر مسابقات والیبال پیشکسوتان بانوان، بسکتبال سه نفره آقایان و تیراندازی باکمان در گرامیداشت هفته تربیت بدنی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش، این رقابت ها به مناسبت هفته تربیت بدنی از سوی هیأت های موسسه ورزش و تفریحات سالم برگزار شد.

در مسابقات والیبال بانوان رده سنی پیشکسوتان که از 28 مهر با حضور چهار تیم نگین، گلستان، بهار و مجتمع کرانه در سالن چند منظوره المپیک آغازشد تیم­گلستان قهرمان این دوره از مسابقات شد و تیم بهار و تیم مجتمع کرانه به ترتیب مقام دوم و سوم  را کسب کردند.

یک دوره مسابقات بسکتبال سه نفره آقایان نیز زیر نظر هیأت بسکتبال 28 و 29 مهر در زمین بسکتبال پارک شهر برگزار شد که 24 ورزشکار در قالب شش تیم چهارنفره جوانان کیش، دانشگاه شریف، مهران کیش، پیشکسوتان، آینده سازان و ستارگان در این رقابتها حضور داشتند.

در این رقابت ها دو گروه به مصاف هم رفتند و در نهایت دو تیم برتر گروه ها به صورت ضربدری با یکدیگر دیدار کردند و در پایان تیم ستارگان قهرمان این دوره شد و بر سکوی نخست ایستاد. تیم مهران مقام دوم را کسب کرد و تیم دانشگاه شریف مقام سوم این دوره از رقابتها را بدست آورد.

همچنین مسابقات تیراندازی باکمان 29 مهر در سایت تخصصی تیراندازی مجموعه المپیک کیش با حضور 24 تیرانداز در دو بخش بانوان و آقایان و دو رده سنی نوجوانان و آزاد برگزار شد.

در بخش بانوان رده سنی نوجوانان روشا منتظر شهری مقام اول را کسب کرد و یسنا پورماهانی و سوگند رحمانی به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

در رده سنی آزاد فاطمه فیاضی بر سکوی نخست ایستاد، سمیه ماهیگیران و نفیسه مقصودی به ترتیب  بر سکوی های دوم و سوم ایستادند.

در بخش آقایان رده سنی نوجوانان نیز ایلیا فریدونی مقام اول را کسب کرد و پرهام شبانکاره و کیان مرادی به ترتیب مقام های دوم و سوم را بدست آوردند.

همچنین در رده سنی آزاد دانیال جعفری بر سکوی نخست ایستاد، علی صدرزاده مقام دوم را کسب کرد و رضا پورکلهر مقام سوم این دوره از رقابتها را بدست آورد.

Logo

موسسه جشنواره ها و مناسبت های کیش از سال 1393 بعنوان بازوی اجرایی معاونت گردشگری در جهت ارتقا صنعت گردشگری کیش و کیفی نمودن جشنواره ها ، کنسرت ها و رویدادهای کیش در چهارچوب ضوابط و استانداردهای مد نظر سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت خود را آغاز نموده است.

تماس با ما

موسسه جشنواره ها و مناسبتهای کیش
جزیره کیش - میدان ساحل - بلوار ساحل (شرقی) - تالار شهر کیش
تلفن: 44422140-076
        076-44421136
        076-44420174
پست الکترونیکی: info@tourismkish.com